Shtepi Ne Shitje Te Misto Mame

Organizohet nga: 1 korridor i bollshem, 1 sallon bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 1 ballkon. com - Falas. Shitet shtepi private ne qender te babrrojt tirane 350m toka me hipotek +100m shtepia me hipotek ne Shitet apartamenti 2+1 ne Misto Mame. 000 €/total. Shitet shtepi ne kombinat dhe misto mame and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te sapoperfuandur dhe ka fasada. Apartamente per shitje te Misto Mame Shiten apartamente në një zonë të populluar në Misto Mame në Rr. Ofrohet me mobilim bashkekohor. Ndodhet në katin e 2-të të një ndërtese të re dhe ka një sipërfaqe prej 170 m² dhe shitet me çmim prej 125. FUTURE HOME Real Estate është kompania më e madhe shqiptare e ndërmjetsimit të Pasurive të Paluajtëshme në Kryeqytet. 20/3 , Dyqani 20 Prane Shkolles "11 Janari "Mob: +355 67 33 333 81 Tel: +355 4 22 333 81. Apartamenti është i organizuar ne sallonin e ndenjes me ambjentin e gatimit të përbashkët, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Pallate ne shitje te misto mame and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Apartamenti eshte 97 m2, ka dy dhoma gjumi, sallonin, dy tualete dhe ballkonin. com gjeni njoftime per Shtepi ne Shitje ne te gjitha qytetet e Shqiperise. Shitet bosh, me dokumenta te rregullta pronesie. Tek Misto Mame ne vazhdim te pallateve Cabej, Shitet Ap 1+1 me Hipoteke ne pallat te vitit 2011, hyrje e pabanuar dhe me diell, kati 6 banim jo i fundit , me ashensor, sip 72 m2, dhome gjumi nga perendimi, sallom nga lindja me ballkon, tualet me dritare me ajrimi, korridor, bosh, nuk shitet me …. Shtepi me qera ne Tirane. Objekti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 107 m2. Shitet vilë në Plug, Lushnje. Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame. Toka nodhet në kodër dhe të mundëson një pamje relaksi dhe të bukur të kryeqytetit. 000 €/total. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Organizimi eshte nje sallon me aneks gatimi te perbashket edhe me dalje ne ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 me ashensor. Për më shumë informacione na kontaktoni ☎️ 0686082164. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 jo te fundit, te nje pallati te ri. Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame, rruga Besmi Alla. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 94. Orientimi i shtepise eshte drejt perendimit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Misto Mames. You will also find apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane njoftimet e fundit per apartamente ne shitje apartamente ne shitje tirane 1+1 2019 pallate ne ndertim shitje tirane apartamente ne shitje vlore lungomare shtepi me qera ne fushe. REFAK08792 - Prane Medrese brenda Unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. Prona disponon certifikate pronesie. Jepet dyqan me qera tek Misto Mame Dyqani ndodhet buze rruge Ka nje siperfaqe 145m2 Eshte me fasade xhami (Lirohet ne daten 1 qershor) Cmimi 2500euro. Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekon. Apartamenti eshte ne. Shitet tokë truall në Kodër- Misto Mame, zgjatim i rrugës Sabaudin Gabrahni, Tiranë. Tek AlbaniaGate. Apartamenti ka nje kubature te rregullt dhe nje organizim shume te mire te brendshem, ka nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me ashensor, ne nje pallati te ri te miardministruar. Shtepi private + truall ne shitje kombinat apartamenti shitet i mobiluar totalisht ne nje zone mjaft te qete e strukturuar mjaft mire 76 m2 ndertim 284 m2 total bashk me hapsiren rreth e rrotull shtepia permban kondicioner tv full hd sobe gatimi + pianure tavoline ngrenie 2 krevate tek me 2 mobilje ne secilen nga dhomat. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Ka 2 ballkone 2 tualete 2 dhoma gjumi plus soxhorno. Posto falas njoftimin tend. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!. Apartamenti eshte i ri dhe i pa banuar me pare. Apartamenti ndoshet ne katin e 4 , te fundit te nje banese ne rrugen Anri Buasen. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Apartamenti gjendet ne kompleksin e pallateve "Cabej" perballe hotel "7777" ne zonen e "Misto Mames". al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon Vila dhe Shtepi ne Shitje ne te gjithe Shqiperine. Shitet bosh si ne foto. Shitet vile 3-kateshe ne Misto Mame. Mëso më shumë rreth. Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Misto Mame. Ka punime ekstra si parket, sistem ngohje/ftohje, punime ne mure, izolim termik etj. SHTEPI PRIVATE NE SHITJE. You will also find shitje apartamente ne golem tek pishat e buta shtepi ne shitje te liqeni thate shtepi ne shitje ne shengjin lezhe apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane apartamente ne shitje ne plazh shkembi i kavajes apartamente shitje ne astir apartamente ne shitje vlore lungomare. Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa minuta qe nuk po levizni. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamente per shitje te Misto Mame Shiten apartamente në një zonë të populluar në Misto Mame në Rr. Per me shume kliko mbi foton ose. Shitet apartament 2+1 te Misto Mame Ndodhet ne katin e pare banim. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 94. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti jepet bosh ose me kuzhine gatimi. Prona ne Shitje: Apartamente, Vila, Shtepi, Ambjente Komerciale, Zyra, Dyqane, Troje ne te gjitha qytetet e Shqiperise. Shitet apartament 3+1, me dy tualete ne Misto Mame. Për ta vizituar na kontaktoni!. Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. 43 m2 dhe siperfaqe ndertimi 64. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane rruges ''Thoma Koxhaj''. Ndodhet ne katin e 6 banim dhe ka siperfaqe totale prej 114 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri me ashensor. Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim •Sipërfaqja e apartamentit : 66 m2. Shitet shtepi private 2-kateshe ne Babrru. Tek AlbaniaGate. 5,835 likes · 125 talking about this. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane rruges ''Thoma Koxhaj''. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting. You will also find apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane njoftimet e fundit per apartamente ne shitje apartamente ne shitje tirane 1+1 2019 pallate ne ndertim shitje tirane apartamente ne shitje vlore lungomare shtepi me qera ne fushe. Oborri ka siperfaqe 90m2 dhe taraca eshte 85m2. pjesa e sallonit eshte me parket shitet i mobiluar €60,000. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh. Gjithashtu do te gjeni kerkoj te blej shtepi ne tirane shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh apartamente ne shitje te fresku shtepi shitje ne tirane zona astir shitje apartamente ne golem tek pishat e buta shtepi ne shitje ne tirane okazion apartamente ne shitje ne durres qender. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Besim Alla, prane ish-Uzines Misto Mame. Cmimi 125 euro ose 15,000 lek te reja. Orjentimi nga Jug-Perendimi. Ne zonen e Misto Mame + hipoteke, mobiluar,. Përshkrimi i pronës. Apartamenti eshte mjaft mire i organizuar , ka nje hapsire banimi prej 122. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks shume cilesor ne kete zone. Kontaktoni ne whatsapp ne kete numer: 0698931517 ose ne telefon ne numrin e meposhtem. Shitet tokë truall në Kodër- Misto Mame, zgjatim i rrugës Sabaudin Gabrahni, Tiranë. Ne zonen e Misto mame,prane Spitalit Amerikan 3, shitet Apartament i ri, Siperfaqe totale 127 m2,kati 4 ne objekt,i mireorganizuar ne cdo aspekt. Ne hyrje teApartamenti shtrihet nje koridor i gjate ku jane daljet ne tre dhomat e gjumit. com per te gjetru dhe kerkiar per shtepine tuaj ne Tirane, Durres, Himare, Vlore, Sarande dhe kudo ne Shqiperi. Tek AlbaniaGate. Shtepia ka nje siperfaqe prej 61 m2, dhe eshte e perbere nga nje sallon ndenjeje, nje guzhine te vecuar nga salloni dhe nje dhome gjumi. *-SHTEPI PRIVATE NE SHITJE*-SIPERFAQJA : 90 M2 SIPERFAQE BANIMI + 150M2 TRUALL*-VENDNDODHJA : ALI DEMI*-NE GJENDJE PER TU RIKONSTRUKTUAR*-CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE*-CMIMI : 85000 EURO. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Apartamenti ka nje orientim shume te mire si dhe eshte i pa banuar me pare. Shtepi ne shitje Posta Juaj. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 i pasur me hipoteke. Shitet Apartament 2+1, me vendodhje ne Misto Mame. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Apartamenti gjendet ne kompleksin e pallateve "Cabej" perballe hotel "7777" ne zonen e "Misto Mames". , Njoftime, Prona, Apartament. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, me dokumenta te rregullta pronesie. Shtepi private ne shitje ne Babrru. Per nje shoqerim ne prone mund te me kontaktoni: ne 0693996363. Jep me qera apartament 2 + 1 ne rrugen Besim Alla, ne Misto Mame. Pallate ne shitje te misto mame and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Apartamenti eshte i orjentuar nga lindja dhe me nje pamje. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet ne nje zone te qete me rruge te asfaltuara dhe me ndriçim, uje dhe drita 24 ore. Ndodhet në katin e 2-të të një ndërtese të re dhe ka një sipërfaqe prej 170 m² dhe shitet me çmim prej 125. Organizohet në 3 dhoma gjumi, një ambient ndenjie me kuzhinë gatimi, një tualet dhe një ballkon. Per me shume kliko mbi foton ose. al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. Organizohet ne : soxhorno e madhe,2 dhoma gjumi,2 tualete(1 me dritare) dhe veranda e apartamentit. Për ta vizituar na kontaktoni!. Organizimi eshte nje sallon me aneks gatimi te perbashket edhe me dalje ne ballkon. Shitet shtepi ne Voskopoje , Tokë në shitje te Kolaudimi. Organizohen ne 2 dhoma gjumi,sallon. Eshte ndertuar me rifinitura shume cilesore, i shtruar me parket, mure te patinuara, pajisje hidrosanitare te mira, me sistem qendror ngrohje ftohje etj. 2 m2 e hipotekuar. SUPER OKAZION Ne Misto Mame buze rruge kryesore shitet apartament dy dhoma + 1 kuzhine + 2 banjo+ ballkon Cmimi 450 euro m/2 cmimi i zones 600 euro m/2. Organizohet në 3 dhoma gjumi, një ambient ndenjie me kuzhinë gatimi, një tualet dhe një ballkon. Shitet shtepi private 2-kateshe ne Babrru. Apartamenti jepet bosh ose me kuzhine gatimi. Ai shtrihet ne katin e 2-te, e nje pallati te ri me ashensor dhe admnistrimin e nevojshem. Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008 jashte Shqiperise, ne Itali dhe Çeki dhe prej vitit 2011 operojme edhe ne tregun vendas. Misto Mame, Shitet Apartament 2+1. Apartament 1+1 ne shitje, rruga Misto Mame, Tirane (TRS-101-43) Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70m2. Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe totale 119 m2 Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri shume mire te administruar prane Pallateve Cabej Zona eshte e mire dhe i ofron te gjitha fasilitetet e mundeshme Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting. Local Business. al - Real Estate Albania. Te dyja katet e saj jane te organizuara ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje,tualete. Ndodhet te Rruga Misto Mame, ngjitur me pallatet Cabej. Nje dhome gjumi edhe nje tualet. Shitet shtepi 1-kateshe (2+1) ne afersi te rruges Muhamet Gjollesha dhe 21 Dhjetori me siperfaqe trualli 200 m2 dhe siperfaqe ndertimi 86 m2, e cila organizohet ne 1 sallon bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje oborr (bahce) plot gjelberim. Apartamenti ndodhet në kompleksin, me cilesor te zones ''Cabej''perballe restorant ''Helios ",në rrugën " Besim Alla", ndodhet në katin e 5-të një pallati të ri 8 katësh, me punime tepër cilësore dhe me siperfaqe 100 m2. totale e tij eshte 95 m2, ku nga keto 80 m2 eshte sip. Apartament 3+1 per shitje ne qender te Tiranes Tirana - Tirana - 9 kateshet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka nodhet në kodër dhe të mundëson një pamje relaksi dhe të bukur të kryeqytetit. com - Falas. Apartament me nje siperfaqe 106m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. SUPER OKAZION Ne Misto Mame buze rruge kryesore shitet apartament dy dhoma + 1 kuzhine + 2 banjo+ ballkon Cmimi 450 euro m/2 cmimi i zones 600 euro m/2. Shitet njesi tregtare ngjitur me Gjimnazin Gjergj Kastrioti. 20 m-2 dhoma gjumi me permasa 5. Jep me qera apartament 2 + 1 ne rrugen Besim Alla, ne Misto Mame. Sipërfaqet e apartamenteve janë të ndryshme, 1+1 ose 2+1. Për më shumë informacion na kontakoni …. Shtepi ne shitje 2+1 tek kopshti Zoologjik. Per me teper. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C. Përshkrimi i pronës. Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 12O m2. Shitet shtepi private 2 kateshe ne Laprake, Tirane. Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe totale 119 m2 Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri shume mire te administruar prane Pallateve Cabej Zona eshte e mire dhe i ofron te gjitha fasilitetet e mundeshme Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Me Qira në Selitë - Misto Mame. You will also find shitje apartamente ne golem tek pishat e buta shtepi ne shitje te liqeni thate shtepi ne shitje ne shengjin lezhe apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane apartamente ne shitje ne plazh shkembi i kavajes apartamente shitje ne astir apartamente ne shitje vlore lungomare. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks shume cilesor ne kete zone. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne kat te 6-te. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. 000 €/total. JU mirepresim. Apartament i ndodhur ne zone te qete dhe me rifinitura ekstra. Po kerkoni Shtepi ne Shitje? Tek AlbaniaGate. Shitet vile 3-kateshe ne Misto Mame. Shtepia ka oborr i cili eshte mjaft i pershtatshem per ato persona qe kane mjete transporti. Jepet me qera apartament ne Misto Mame me super mobilim, te gjitha te reja. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks shume cilesor ne kete zone. Apartamenti ka nje planimetri perfekte dhe mundeson shfrytezimin maksimal te hapsirave. Apartamenti ndodhet 100m poshte Spitalit Amerikan 3. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor. Shitet shtëpi private 2- katëshe në Rrugën " Besim Alla", Misto Mame Shtëpia është dy katëshe, me sipërfaqe ndërtimi 235. Shitet apartament 3+1, me dy tualete ne Misto Mame. 4 m2 dhe 213 m2 truall i gjithi, ndodhet shumë pranë rrugës kryesore. JU mirepresim. Posto falas njoftimin tend. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Sipërfaqet e apartamenteve janë të ndryshme, 1+1 ose 2+1. Shitet apartament 2+1+2 ne Misto Mame, me sip. Në Shitje në Selitë - Misto Mame. Eshte i organizaur ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, njeri me dritare. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. SHTEPI 4+1 NE SHITJE. Toka nodhet në kodër dhe të mundëson një pamje relaksi dhe të bukur të kryeqytetit. Ai shtrihet ne katin e 2-te, e nje pallati te ri me ashensor dhe admnistrimin e nevojshem. Pjeter Bogdani , Pall. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Apartamenti gjendet ne kompleksin e pallateve "Cabej" perballe hotel "7777" ne zonen e "Misto Mames". Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ka siperfaqe 68 m2 me orientim Jug eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartament 3+1+2WC+bBllk, me siperfaqe 108m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Shitet apartament 2+1+2 prane Pallateve Cabej ne Misto Mame. Pallate ne shitje te misto mame dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Shitet apartament 3+1, me dy tualete ne Misto Mame. Shitet bosh si ne foto. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirpritur te kaloni nga zyra ose te na kontaktoni! ID. Jep me qera apartament 2 + 1 ne rrugen Besim Alla, ne Misto Mame. Mëso më shumë rreth. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne kat te 6-te. Uje 24 ore. Apartamenti eshte i ri dhe i pa banuar me pare. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Ysberisht/Kombinat/Selite: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 8 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 112. Ne kete apartament jane bere punime ekstra nga vet pronari ekzistues si dhe eshte pjeserisht e mobiluar. Ndodhet në katin e 2-të të një ndërtese të re dhe ka një sipërfaqe prej 170 m² dhe shitet me çmim prej 125. Shtepi / Vila. Shitet shtepi private nje kateshe me bahce ne rrugen Arkitekt Kasemi tek Brryli. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane rruges ''Thoma Koxhaj''. Kodi Identifikimit të Pronës: 9969 (per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të. Apartamenti organizohet nga: 1 sallon bashke me kuzhinen e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 1 ballkon. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Ysberisht/Kombinat/Selite: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 8 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 112. Siperfaqja e brendshme eshte 87 M2. Me Ervin Bushatin vizituam të prekurit në qendrën sociale "Misto Mame" në Kombinat. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Ka oborr te perbashket me katet e tjetra dhe porte. Orientimi Jug - Lindje krijon nje ndricim natyral shume. Shto tek favoritet. Përshkrimi i pronës. Eshte ndertim i ri me punime dopiotulle , izolim jashtem me veshje kapot , me sistem kaldaje. Hapsira totale e shfytëzimit është 300 m², shumë e përshtatshme për vilë ose shtëpi private. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 123 m2, ndodhet ne katin e pare (1) te banimit ne nje pallat te ri me punime shume cilesore dhe hapesira te organizuara. [email protected] Objekti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 107 m2. Orientimi perfekt dhe organizim shume i mire. Organizimi eshte nje sallon me aneks gatimi te perbashket edhe me dalje ne ballkon. Shitet bosh si ne foto. Ka orientim Jug-Lindje Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Ambient per shitje ne zone e Spitalit Amerikan 3. Shtepia ka dokumentacion te. Ofrohet me mobilim bashkekohor. Apartamenti disponon: Sallonin e Ndenjes 2 dhoma gjumi 2 tualete Ballkoni Apartamenti eshte shume i investuar dhe disponon dokumentacion te rregullt. Nje dhome gjumi edhe nje tualet. REFRG16789 - Ne Rrugen Myslym Keta, Tufine, Shitet Apartament i pershtatur ne 2+1, ne pallat te ri i pajisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore. Shitet shtepi private ne Don Bosko, zone e cila eshte ne zhvillim me nje infrasrtukture te re. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon Vila dhe Shtepi ne Shitje ne te gjithe Shqiperine. Apartament 2+1 per Shitje ne Misto Mame Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim mbi dyqane dhe eshte i organizuar si dupleks Apartamenti perbehet nga : 2 dhoma gjumi sallon + Kuzhine 1 Tualet Ballkon Disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem hipotekor Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Vila eshte e super mobiluar, e gjitha e veshur me pllake, ka nje super tarace. 3 m² sipërfaqe verande dhe 13. Shtepia eshte egzistuese ku kerkon rikonstruktim ose mundesia tjeter qe ofron zona eshte kerkesa per pallate te reja. Ne kete apartament jane bere punime ekstra nga vet pronari ekzistues si dhe eshte pjeserisht e mobiluar. Apartment te misto mame yzberisht and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Apartamenti disponon: Sallonin e Ndenjes 2 dhoma gjumi 2 tualete Ballkoni Apartamenti eshte shume i investuar dhe disponon dokumentacion te rregullt. FUTURE HOME Real Estate është kompania më e madhe shqiptare e ndërmjetsimit të Pasurive të Paluajtëshme në Kryeqytet. com: Patundshmeri në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks shume cilesor ne kete zone. Hyrja gjendet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Shitet apartament 2+1 te Misto Mame Ndodhet ne katin e pare banim. Jepet me qira apartament 1+1 prane kompleksit Cabej, Misto Mame. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2, e organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te zakonshem, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor i cili ndodhet ne Rr Eqerem Cabej, Misto Mame, Tirane. Çmime të arsyeshme, zonë e qetë, ndërtime të reja, hipotekat janë disa nga arsyet që i tërheqin klientët për të blerë shtëpi te "Misto Mame". Shtepi ne shitje 2+1 tek kopshti Zoologjik. Shtepi 120 m2 + (Toke + Vreshte + Ullishte)=10000 m2, ne fshatin SHESH-NDROQ, i cili eshte ne projektin e 100 fshatrave turistike. Shitet me çmimin prej 70 000 €/total. Misto Mame. al Home About us Commission Contact Properties Agents. Shitet shtepi nje kateshe 118 metra katrore ne Sauk te vjeter. Apartamenti disponon: Sallonin e Ndenjes 2 dhoma gjumi 2 tualete Ballkoni Apartamenti eshte shume i investuar dhe disponon dokumentacion te rregullt. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera. E pajisur me hipoteke. ne kete artikull shfaqen te gjithe bizneset qe ofrojne - lyerje & drejtime karrocerie ne misto mame - per te shikuar me shume klikoni ketu lyerje & drejtime karrocerie ne misto mame. +355674074444 Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane [email protected] totale e tij eshte 95 m2, ku nga keto 80 m2 eshte sip. Shtepi ne shitje √, Drenas. Shitet shtepi 1-kateshe (2+1) ne afersi te rruges Muhamet Gjollesha dhe 21 Dhjetori me siperfaqe trualli 200 m2 dhe siperfaqe ndertimi 86 m2, e cila organizohet ne 1 sallon bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje oborr (bahce) plot gjelberim. Puno me ne; Mundesite e Franshizes;. Orientimi i shtepise eshte drejt perendimit. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne kat te 6-te. Cmimi 125 euro ose 15,000 lek te reja. Qendrat tona sociale do jenë të hapura 24/7, ka ushqim, batanije dhe shërbim mjekësor. Shitet apartament 1+1 tek rruga Thoma Koxhaj, Misto Mame. Organizohet nga 1 kuzhine dhe sallon ndenje bashke, 2 dhoma gjumi,1 tualet,1 ballkon dhe oborr i bollshem. Shtepia ka dokumentacion te. Tek AlbaniaGate. Per me shume kliko mbi foton ose. Çmimi për shitje është 35. Kontakto 0697264350. Apartamenti ka nje sip. Eshte ndertim i ri me punime dopiotulle , izolim jashtem me veshje kapot , me sistem kaldaje. You will also find apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane njoftimet e fundit per apartamente ne shitje apartamente ne shitje tirane 1+1 2019 pallate ne ndertim shitje tirane apartamente ne shitje vlore lungomare shtepi me qera ne fushe. Apartamenti ndodhet shume prane transportit publik, marketeve, shkollave, kopshteve etj. Shitet shtepi private ne qender te babrrojt tirane 350m toka me hipotek +100m shtepia me hipotek ne Shitet apartamenti 2+1 ne Misto Mame. Gjej biznese, sherbime profesionale, shopping, njoftime, destinacione turistike, automjete shtepi ne shitje Archives - AlbaniaGate. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241. Shitet shtepi private nje kateshe me bahce ne rrugen Arkitekt Kasemi tek Brryli. Shitet ambient biznesi në rrugën, Misto Mame, Tiranë. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor. Shitet Apartament 1+1, 72m2, 40000 euro me hipoteke tek Misto Mame. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241. al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. 35 m² janë sipërfaqe e brendshme, 16. Kodi Identifikimit të Pronës: 13086 (per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit. Pallate ne shitje te misto mame dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. 5 min larg qendres se Tiranes. Sipërfaqet e apartamenteve janë të ndryshme, 1+1 ose 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2, ndodhet ne katin e tret ne nje pallat te ri me punime te mira dhe hapesira te organizuara. com gjeni njoftime per Dyqane dhe Lokale ne Shitje ne te gjitha qytetet. Cmimi 125 euro ose 15,000 lek te reja. Organizimi eshte nje sallon me aneks gatimi te perbashket edhe me dalje ne ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne qytetin e Tiranes ne rruge kryesore si dhe me fasilitete te shumta si:Shkolle,institucione,kopesht markete etj. Apartamenti jepet bosh ose me kuzhine gatimi. Uje 24 ore. per nje vizit ne prone tel/whatsapp: 0695828338. Për më shumë informacion na kontakoni …. Jepet me qera magazine me siperfaqe 380 m2,vendndodhja ish Misto Mame,e pershtateshme per magazinim produktesh/mallrash apo aktivitete si;servis, mobileri,etj Magazina eshte aktualisht ne rikonstruksion. I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh. Nese deshironi te vizitoni pronen kontaktoni ne Happy Home Real Estate & Consulting. “Thoma Koxhaj” Apartamentet ndodhen në një pallat të ri me punime shumë cilësore. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Watch Queue Queue. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2, e organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te zakonshem, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe nje ballkon. Shitet Apartament 1+1 74m2 ne Misto Mame Apartamenti organizohet ne nje kuzhine te madhe dhe te mire ndricuar nje dhome gjumi e bollshme, tualet dhe nje ballkon. Press alt + / to open this menu. SHITET APARTAMENT 2+1 ne'' Misto Mame''. Pjesa e parme e tij mbulohen nga një fasadë xhami, e cila ju jep mundësine e reklamimit të produktit apo shërbimit më së miri. Shitet shtepi nje kateshe 118 metra katrore ne Sauk te vjeter. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera. Kodi Identifikimit të Pronës: 9969 (per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të. Apartamenti ndodhet ne pallat te mire dhe shitet i mobiluar. Apartament 3+1 per shitje ne qender te Tiranes Tirana - Tirana - 9 kateshet. Toka nodhet në kodër dhe të mundëson një pamje relaksi dhe të bukur të kryeqytetit. Apartament 3+1+2WC+bBllk, me siperfaqe 108m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 i pasur me hipoteke. Apartamenti ka nje orientim shume te mire si dhe eshte i pa banuar me pare. Apartamenti ndodhet ne kat 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Tek AlbaniaGate. Në " Misto Mame ", shitet apartament 3+1 me sipërfaqe 111 m², nga ku 77 m² janë ekzistuese dhe 34 m², janë shtesë. Organizohet ne : soxhorno e madhe,2 dhoma gjumi,2 tualete(1 me dritare) dhe veranda e apartamentit. Local Business. Apartamenti ndodhet ne pallat te mire dhe shitet i mobiluar. Kodi Identifikimit të Pronës: 13086 (per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit. Jepet apartament 1+1 per qira te pallatet Cabej ne Misto Mame. SHTEPI PRIVATE NE SHITJE. totale e tij eshte 95 m2, ku nga keto 80 m2 eshte sip. Misto Mame, Shitet Apartament 2+1. Vila eshte e super mobiluar, e gjitha e veshur me pllake, ka nje super tarace. Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008 jashte Shqiperise, ne Itali dhe Çeki dhe prej vitit 2011 operojme edhe ne tregun vendas. Per me shume kliko mbi foton ose. Shitet apartament 2+1 me dy tualete , 85. Apartamente per shitje te Misto Mame Shiten apartamente në një zonë të populluar në Misto Mame në Rr. Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C. REFAK08792 - Prane Medrese brenda Unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. Gjeni shtëpi në shitje në Tiranë - qyteti në Indomio.